خوش آمدید — امروز سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
مشاهده خبر

ورودی فرودگاه بم سامان می گیرد .

تاریخ ارسال: شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴
کد: 1004894
بازدید: 793

تلاش مجدد برای ساماندهی ورودی فرودگاه شرق استان .

اگر چه پیش از این ودر چند مرحله پیگیری محمد نخعی مدیر کل فرودگاه های استان منجر به زیر سازی وآسفالت  فقط بخشی از راه ورودی به فرودگاه بم شد ...اما قول مساعد فرمانداری و شهرداری های بم وبروات این بار به بار نشست ...

محمد نخعی مدیر کل فرودگاه های استان که چهره ای مصمم و بی امان  برای تغییر بنیادی فرودگاه های استان دارد در سفر روز گذشته به همراه معاونین به فرمانداری بم رفت وبا رضا اشک فرماندار ،شهرداران بم وبروات واعضاء شورای شهر های یاد شده دیدار و طرح ساماندهی را از ایشان مطالبه مجدد نمود ..

وی درپایان این جلسه از مصوباتی موثر وموفق در امر ساماندهی ورودی به تفصیل این گونه سخن گفت :

در این جلسه ودر پی نیاز به ادامه احداث ورودی این فرودگاه ،بازگشت به دستور اکید مقام عالی وزارت که چندی پیش در ایم مورد مشابه در فرودگاه سیرجان ابلاغ شد وبا حمایت واستقبال فرماندار وشهرداران شهرهای بم وبروات مقرر گردید تا امور ادامه احداث باند ورودی این مسیر به طول 4کیلومتر عنقریب ومجددا آغاز گردد .

وی در خصوص تامین روشنائی این راه با توجه به تصادفات فوتی ونقصی بسیار ابراز داشت :

ما مسئول به پیگیری ورفع این مورد هستیم ،البته پیگیری ها همچنان ادامه دارد ودر این ارتباط مقرر شد تا شرکت توزیع نیروی برق بم ،روشنائی مسیر را به انجام برساند .

وی خاطر نشان کرد اهم برنامه های زیبا سازی ونیز فضای سبز و تبلیغات محیطی در مرحلاه های آتی در دستور کار قرار گرفته است .

لازم به ذکر است در ارتباط با امور عمرانی فرودگاه های استان هم اکنون طرح احداث ساختمان اداری فرودگاه بم با وسعت 385 متر مربع فضای مفید اداری  برای اولین بار با رویکرد تامین فضای خدمتی برای نیروی انسانی متخصص فرودگاهی در حال احداث ونظارت است.

 

 

‏فارسی‏English