خوش آمدید — امروز سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
مشاهده خبر

فرودگاه بم متحول می شود

تاریخ ارسال: شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴
کد: 1004411
بازدید: 804

ادامه فعالیت های اجرائی در این فرودگاه ادامه دارد

محمد نخعی مدیر کل فرود گاه های استان کرمان تحول اساسی در فرودگاه های استان را یک برنامه محوری ورویکرد این اداره کل خواند وتصریح کرد:

همواره اصلاح معایب احتمالی وارتقاء موارد موجود به سطح مناسب با محوریت استانداردسازی ،توسعه فضای خدمتی ونیز استقرار اماکن وتجهیزات برای ارائه تسهیلات بهتر ونوین به مردم را در برنامه دنبال می کنیم .

وی تلاش برای تامین اعتبار لازم برای حذف موارد اختلال زا ونیز کاهنده امور تسهیلی را مهم خواند وتاکید کرد :

با تلاش این اداره کل ورایزنی ها وجلسات متعدد برای تامین هزینه های اجرائی برای تحقق  این امور تلاش نموده ایم تا شاهد رفع  گره های مانده  و ارائه تسهیلات بیشتر وبهتر  به مردم باشیم .

 

وی از نبود ساختمان اداری وتنگنای همکاران برای حضور در محل خدمت به مردم گفت واظهار داشت :

تا پیش از این فضایی معادل دو اتاق محدود نزدیک به 100 متر مربع مجموعا تخصیص یافته بود که امکان حضور همکاران را با چالش وگلایه های متعدد مواجه ساخته بود .

وی از احداث بنای اداری جدید به متراژ 380 متر مربع با فضا سازی نوین ،مجهز و به روز خبر داد و اضافه کرد:

از 14 ماه پیش کار احداث ساختمان اداری اسکلت بتنی با پیش اعتبار 1میلیارد ریال آغاز شده وتاکنون 40%پیشرفت فیزیکی داشته است .

وی لازمه ادامه کار تکمیلی این بنا را 3میلیارد  ریال اعتباردیگر  اعلام وگفت :

به شرط تامین این اعتبار ظرف مدت یک سال این ساختمان به بهره برداری خواهد رسید .

نخعی از ایجاد تغییراتی در اماکن ایستگاه ایمنی وآتش نشانی فرودگاه بم خبر داد و ادامه داد:

اموراتی همچون دیواره سازی(300متر ) ،کف سازی(300متر ) ،نصب کاشی وسرامیک در اماکن بهداشتی و آشپزخانه وسایر ملزومات مربوطه (20 متر ) ،رنگ آمیزی (400متر )و احداث انبار (20 متر ) با اعتباری بالغ بر 500میلیون ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها انجام شده است .

مدیر کل فرودگاه های استان احداث یک سایه بان به منظور استقرار وتوقفگاه  خودروهای کارکنان اداری به متراژ 150 متر مربع با اعتباری بالغ بر 100میلیون ریال را از دیگر اقدامات در فرودگاه بم خواند .

 

‏فارسی‏English